Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

avrupa yakası-karakterler,

3 posters
YazarMesaj
sevdaçiçeği
Süper Mod
Süper Mod
sevdaçiçeği

Kadın
Hobi : barışı dinlemek barış akarsuyu çok seviyorum
Meslek : meslegim belli degil

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
avrupa yakası-karakterler, Left_bar_bleue100/90avrupa yakası-karakterler, Empty_bar_bleue  (100/90)

avrupa yakası-karakterler, Empty
MesajKonu: avrupa yakası-karakterler,   avrupa yakası-karakterler, Icon_minitimeC.tesi Ekim 27 2007, 22:09

Karakterler
Sadettin Yerebakan::
Avrupa Yakası isimli derginin patronu,Selin'in babası.
Aslı Sütçüoğlu (Onaran):
Avrupa yakası isimli dergide çalışan Aslı,eski sözlüsü Tacettin den kurtulmuştur,ama yeni bir hayranı vardır.GAFFUR!
Cem Onaran:
Avrupa yakası'nın eski genel müdürü,yeni fotoğrafçısıdır.Aslı'yı herkesten ve her şeyden kıskanır.
İffet Sütçüoğlu:
Sütçüoğlu imparatorluğunun kraliçesidir."Çocuklarım olmadan asla!" sözünü ilke edinmiştir.Burhan ile iyi arkadaşlardır.Bir çok ortak yönleri vardır. Oturur saatlerce ev işi konuşurlar, birbirlerine yemek tarifi verirler, dedikodu yaparlar.Özel repliği: "Soldan soldan geliyorlar!"
Tahsin Sütçüoğlu
Sütçüoğlu Muhallebicisinin sahibidir. Evde ne derse o olmasını ister.Özellikle Ramazan'da oruç tutarken çok sinirli olur. Tutmazsa daha sinirli olur.Özel repliği: "Bak yine başladı tık tıklarım!"
Volkan Sütçüoğlu
Turizm ve otelcilik bölümüne girmiş,fakat müziğe merak salınca şarkıcı olmak için okulu bırakmış,askere de gitmemiştir.Fakat ünlü olamadan Tahsin onu muhallebicinin başına koymuştur.Devamlı muhallebicide Sertaç ve Tacettin ile oturur,yeni 'projeler' düşünürler.Aslı'nın nişanında asker kaçağı olduğu için zorla askere ¤¤¤ürülmüştür.Selin de onunla gitmiştir.Askerliğini Trabzon'da yapmaktadır.Özel repliği: "Allah belanı versin Sertaç!"
Selin Yerebakan(Sütçüoğlu)
Sadettin Yerebakan'In kızı Volkan'ın karısı.Acayip dağınıktır Volkan ile Trabzona gitmiştir.Özel Repliği:Oha felan oldum yani.
Sacit Kral:
Volkan ve Aslı'nın kuzeni,Makbule'nin erkek kardeşidir.Volkan,askere gidince misafirliğe gittiği dayılarının evinde biranda kendini Sütçüoğlu Muhallebicisinin patronu olarak buldu.Dövüşe doğuştan meraklı.Sürekli kiracısı Burhan Altıntop ona;Sacit Bey,şu kira kontratosunu konuşsak der ama Sacit buna pek yanaşmaz
Yaprak İzmirli:
Vejeteryan.Et gördümü dayanamaz.Elmas,Pırlanta takar ama sahtelerini.Sebebiyse,Afrikadaki maden işçilerinin çalışma şartlarıdır.Aynı zamanda çevreci ve hümanisttir.
Burhan Altıntop:
Avrupa Yakası'nın idare müdürüdür.Çantasını hiç elinden düşürmez.Sık sık temizlik yapar,hatta bulaşıkları bile elinde yıkar.Yemek de yapar ama bu konuda asla İffet ile yarışmaz,tam tersine ona saygı duyar.Özel repliği: "Hey geri,what's going on?", "Pabucumun rockçısı!", "Gıffur kırdişim!", "Pabucumun satanisti" gibi laflarla ünlüdür.
Gaffur Aksoy:
Küçükken menenjit geçirdiği için kafası hafiften iyidir.Apartman görevlisinin oğludur.Hep pijama giyer,hatta takım elbiseyi bile pijamanın üstüne giyer.Aslı'ya karşı büyük bir aşk besler ve Cem'i öldürmenin yollarını arar.Hobileri arasında dans etmek ve cinayet haberlerini biriktirmek vardır.Özel repliği: "Beni beğenmiyor musun?" "Kanımca,kendine dikkat et Bırhen!" "Ölümüne kankayız!" Sabit Aksoy,Hediye Aksoy,Nilay Aksoy,Hatice Zeynep Aksoy, Aksoy ailesinin diğer üyeleridirler.
Sabit Aksoy

Aksoy ailesinin reisi,Gaffur,Zeynep Hacer ve Nilay Aksoy'un babası,Hediye Aksoy'un kocasıdır.Evinde oturur,Aidatları,bahşişleri ve yövmiyeleri alır.Sacit ve Zeynep'in yasak aşkından habersiz evinde ihtiyarlaşmaktadır.

Tanrıverdi Ekşioğulları:
Anadolunun bağrından kopup gelmiş Diyarbakır lı bir anadolu Rock çı gençtir.Avrupa Yakasında oficeboy dur.Küçük bir evde 9 arkadaşıyla beraber yaşar.Özel repliği: "Bak sabrımı taşırıyosun Burhan bey sana çok pis dalacam ha!"
Zeynep Hacer Aksoy:
Gaffur'un kızkardeşi,Sacit'in sevgilisi,Sabit ve Hediye Aksoy'un kızı,Nilay Aksoy'un ablasıdır.Gerici Aksoy ailesinde en özgür,bilgili ve aristokrat karakterdir.Üniversitede okumaktadır.Bir ara bakan kızı diye Sacit'le ilişkiye girmiş,bir akşam davetinde Yavaş yavaş gerçekler ortaya açıklamıştır.
Tahsin Sütçüoğlu-Senin soyadın ne?

H.Zeynep Aksoy-Aksoy Efendim

T.S-Aksoy soyadında hiç bakan yok ama,yinede çok milletvekili var,diimi Sacit

S.Kıral-Yaa,vekil kızıymış demekki.

ertesi gün

Z.H.A-Sacit,aslında ben bakan kızı diilim

S.K-biliyorum,vekil kızısın

Z.H.A-Hayır,bakbenim gerçek adım soyadım Z.H.A tamammı?Apartman görevlisi Sabit efendinin kızıyım,Gaffur ile Nilay'ın kardeşiyim. ondan sonra Sertaç ile Tacettin öğrendi.Daha sonra tesadüfende olsa Burhan öğrendi.Sonra Makbule,Daha sonra Tahsin ve İffet öğrendi.İlk öğrenen Nilay oldu.3 ay boyunca Adı hariç bütün herşeyi yalandan attı.Gerçekten muhteşem bir yalancı....
forzaferhat
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
forzaferhat

Erkek
Hobi : futbol oynamak
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
avrupa yakası-karakterler, Left_bar_bleue100/35avrupa yakası-karakterler, Empty_bar_bleue  (100/35)

MesajKonu: Geri: avrupa yakası-karakterler,   avrupa yakası-karakterler, Icon_minitimeC.tesi Kas. 17 2007, 21:14

harika bir filim paylaşım için ellerine saglık..... gaffuır gitti ama neysee
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: avrupa yakası-karakterler,   avrupa yakası-karakterler, Icon_minitimeSalı Ocak 15 2008, 16:22

ya bu flim çok güzel çok seviyorum
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
avrupa yakası-karakterler, Left_bar_bleue100/85avrupa yakası-karakterler, Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: avrupa yakası-karakterler,   avrupa yakası-karakterler, Icon_minitimeC.tesi Ocak 19 2008, 22:04

paylaşim için saol güzel fılm
http://www.hebunhack.forumonline.biz

avrupa yakası-karakterler,
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avrupa'da neler oldu?
» Avrupa'da neler oldu?
» Zico'nun Avrupa karnesi 'pekiyi'