Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!!

3 posters
YazarMesaj
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Left_bar_bleue100/100kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Empty
MesajKonu: kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!!   kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Icon_minitimePaz Ara. 02 2007, 21:11

'' Kaçak yolcusuydum sanki hayatin, kaçirdigim istasyonlar ardimda. Insem… Gitsem bir kalbe, çalsam kapiyi. Üç günlük misafir karsilamasi. Yine yanlis gelmisim. NEDEN KORKUYORLAR? İnsanlarin çogu kaybetmekten korktugu için sevmekten korkuyor. Sevilmekten korkuyor kendini sevilmeye layik görmedigi için. Düsünmekten korkuyor , sorumluluk getirecegi için. Konusmaktan korkuyor , elestirelmekten korktugu için. Duygularini ifade etmekten korkuyor , reddedilmekten korktugu için. Yaslanmaktan korkuyor , gençligin kiymetini bilemedigi için. Unutulmaktan korkuyor , dünyaya iyi bir seyler vermedigi için. Ve ölmekten korluyor , aslinda yasamayi bilmedigi için...

W.SHAKESPEARE
https://clubmax.all-up.com
mazlum
Özel Üye
Özel Üye
mazlum

Erkek
Hobi : Futbol Basketbol Pc oyunu
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Left_bar_bleue100/95kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Empty_bar_bleue  (100/95)

MesajKonu: Geri: kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!!   kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 15:19

paylaşım için tşk
https://clubmax.all-up.com/
sevdaçiçeği
Süper Mod
Süper Mod
sevdaçiçeği

Kadın
Hobi : barışı dinlemek barış akarsuyu çok seviyorum
Meslek : meslegim belli degil

Özellikleriniz
kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Left_bar_bleue100/90kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Empty_bar_bleue  (100/90)

MesajKonu: Geri: kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!!   kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!! Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 22:04

çok sagol Mutlu

kaçak yolcusuydum sanki hayatın!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-