Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm

5 posters
YazarMesaj
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek
Hobi : futbol,müzik,uydu,PC
Meslek : Elektronik,Uydu & Ses Sitemi

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Left_bar_bleue100/100forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Empty_bar_bleue  (100/100)

forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Empty
MesajKonu: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 19:04

yaa kardeşım yeter artık beaaa hep aynı şeyi yapmak tan sıkılmadınız mı yaa ne zaman açsam forum oyunlarını doldurmuşsunuz

haftada 100 konu açıyorum gelen cevap % 25 bile deıll yaa kardeşım

hayır yanı oynamayalım demıyorum oynuyalımda bu kadarda abartılı şekılde deıl yaaa siteyi her açtığım konulara yazılan teş 5 isee oyunlara 50 saçmalık ya uye olduğüm hiç bi sitede böle bişiy görmedım Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli
duyGUM
Üye
Üye
duyGUM

Kadın
Hobi : msn pc msn ps
Meslek : suaNda bi işim yok ne oLuRsa yapaım :D:D:Dhahaha

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 19:10

evet katılıorum ferhata arkadaşlar sadece oyun deil ya acılan konularada bakın yahu ondan sonra oynayın oynunuzu
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek
Hobi : futbol,müzik,uydu,PC
Meslek : Elektronik,Uydu & Ses Sitemi

Özellikleriniz
forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Left_bar_bleue100/100forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 20:03

junior_ali demiş ki:
ya siz nefret ediyorsanız oynamayın arkadaşlar sizi illam oynayın deyinmi var sanki hem senin yaptığın konulara mesaj atmıyormuyuz adamım ya

öncelıle benım le adamım lı bılmem leylı konuşma sende saygı denen bişiyy yok muu bu konuyu ustune mı alındınn alı beyyy

bıde sadece benımm açtığim konulardan bahsetmı yomm saçma saçma konuşmaa benı sıtrese sokma şimdii aliii

hayır yanı sende bana bu lafıı dedın yaa alıı saoll be kardeşş vee butun sıte sakınlarınee ii gunler ve mutlu forumlar dilerım uyeliğimi siliyom
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 20:21

ya ferhat kardeşim ben sana ne dedim ya beyenmiyorsanız oynamayın dedim kardeşim ben değilmi ha yani neden sinirleniyorsun ya bende seni her şeyin üztesinden gelirsin sanmıştım en ufak bir şeyde gidiyon sen ya bak daha ayın üyesi var adamım o bitsin sonra sil bari tmm

En son junior_ali tarafından Cuma Mayıs 30 2008, 20:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
hebun
Moderatör
Moderatör
hebun

Erkek
Hobi : futbol_müzik_pc_elektronık
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 20:28

yaa ali adam ne dıyo sen nedı yonn yaa helal olsun varyaa sanaaa sen bursa diyon oo konya dıyorr uyan alııı uyann
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 20:35

ya yusuf kardeşim benim sen karışmasan bu benimle ferhat arasında tmm
hebun
Moderatör
Moderatör
hebun

Erkek

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 20:49

ya bende bu sitenin üyesi değilmiyim kardeşimmm cvp veririm tmm cnm kardeşimm
hebun
Moderatör
Moderatör
hebun

Erkek

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimeCuma Mayıs 30 2008, 21:01

artık ferhatızor bulursunuz sitede üyeliğini silecek zatennn
rant
Moderatör
Moderatör
rant

Erkek
Hobi : SAGOCU
Meslek : amele :D

Özellikleriniz
forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Left_bar_bleue100/79forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Empty_bar_bleue  (100/79)

MesajKonu: Geri: forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm   forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm Icon_minitimePaz Ağus. 10 2008, 08:41

vuracak valla bızı haklı cocuk Çok Mutlu

forum oyunlarından nefrett edıyorummmmmmmmmmmm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-